POZNAJ NAS

SENTIUM od lat świadczy profesjonalne usługi opiekuńcze nad osobami starszymi w Niemczech. Naszym priorytetem jest zapewnienie takiej opieki nad osobami starszymi, jaką sami chcielibyśmy kiedyś otrzymać. Zajmujemy się rekrutacją opiekunek z powołaniem, którym praca z ludźmi sprawia radość i satysfakcję.

Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz bardzo atrakcyjne zarobki. Zawsze przekazujemy sprawdzone i rzetelne informacje o miejscach pracy i służymy pomocą przez 24/h na dobę.

Arleta Chwalczyk
kierownik biura

Pełna pasji, z zaangażowaniem podchodzi do swoich obowiązków. Uwielbia pracę z ludźmi i potrafi błyskawicznie złapać przyjazny kontakt z klientem. Odpowiada rzetelnie na wszystkie pytania, rozwiewając wątpliwości dotyczące pracy i zawsze służy dobrą radą.

Ewa  Domanasiewicz
specjalista ds. rekrutacji

Odpowiedzialna jest za przygotowywanie i realizowanie wszystkich punktów procesu rekrutacji. Potrafi na spokojnie wysłuchać potencjalnych pracowników i pomóc im w jak najlepszym zaprezentowaniu własnej osoby. Wybierani przez nią kandydaci zawsze doskonale sobie radzą z opieką nad ludźmi potrzebującymi pomocy.

Elżbieta Haliniak
specjalista ds. rozliczeń

Zawsze uśmiechnięta, pogodna i w pełni profesjonalna w każdym calu. Jest obowiązkowa, skrupulatna i odpowiedzialna, zawsze wie jak znaleźć wyjście z problematycznej sytuacji. Jej zadaniem jest dokonywanie rozliczeń, które wykonuje z dbałością o każdy drobiazg.

Adriana Gamrot
specjalista ds. rekrutacji i obsługi klienta

Zaangażowana, ambitna i odpowiedzialna.
Swoim pozytywnym nastawieniem wypełnia całe biuro, a każdy napotkany problem znajduje pozytywne zakończenie. W naszej firmie zajmuje się obsługą kontraktów. Służy pomocą każdej opiekunce / opiekunowi i dba o to, by obie strony były zadowolone ze współpracy.

REKRUTACJA  24/7

 Tel: 77 438 01 08

Napisz do nas – aplikuj

Zgody:

     POZNAJ NAS

Zadzwoń       77 438 01 08   501 409 214

Zadzwoń       77 438 01 08

Jesteś spoza województw, w których działamy? Nie możesz do nas dojechać?
Żaden problem! Napisz do nas a znajdziemy rozwiązanie!

Sentium 45-061 Opole
ul. Tadeusza Kościuszki 23
Tel: 77 438 01 08
e-mail: biuro@sentium.pl

                    

Napisz do nas – aplikuj

Zgody: